Gizlilik

Gizlilik Politikasi

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasitasiyla sundugumuz hizmetlerden yararlanmaniz sirasinda size ve talep ettiginiz hizmetlere iliskin olarak elde ettigimiz bilgilerin ne sekilde kullanilacagi ve korunacagi isbu "Gizlilik Politikasi"nda belirtilen sartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasitasiyla sundugumuz hizmetlerden yararlanmayi talep etmekle isbu "Gizlilik Politikasi"nda belirtilen sartlari kabul etmektesiniz.


Bilgilerin Kullanilmasi ve Korunmasi

Eri Turizm Organizasyon Reklam Hizmetleri Danismanlik Bilisim Limited Sirketi müsterilerine daha iyi hizmet verebilmek amaciyla bazi kisisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yas, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir.


Toplanan bu kisisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayici tipi, cografi konum, yas, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalismalari, e-bülten çalismalari, müsteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanmasi ve istenmeyen e-postalarin iletilmemesine yönelik müsteri "siniflandirma" çalismalarinda Eri Turizm Organizasyon Reklam Hizmetleri Danismanlik Bilisim Limited Sirketi bünyesinde kullanilmaktadir.


Eri Turizm Organizasyon Reklam Hizmetleri Danismanlik Bilisim Limited Sirketi, üyelik formlarindan topladigi bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimati olmaksizin, üçüncü sahislarla kesinlikle paylasmamakta, faaliyet disi hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadir.


Eri Turizm Organizasyon Reklam Hizmetleri Danismanlik Bilisim Limited Sirketi, e-posta adresleri ve üyelik formlarinda istedigi kisisel bilgilerin haricinde site kullanimi sirasinda izledigi, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadir. Kisisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, misafirlere daha özel ve etkin bir rezervasyon deneyimi yasatmak amaciyla kullanilmaktadir.


Tatil filri e-bülten listesinden ayrilmak istiyorsaniz, iletisim sayfasi üzerinden bizimle iletisime geçerek e-bülten üyeliginizi sonlandirabilirsiniz.


Müsteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri geregince resmi makamlara açiklama yapmak zorunda oldugu durumlarda resmi makamlara açiklanabilecektir.


Müsterinin sisteme girdigi tüm bilgilere sadece Müsteri ulasabilmekte ve bu bilgileri sadece Müsteri degistirebilmektedir. Bir baskasinin bu bilgilere ulasmasi ve bunlari degistirmesi mümkün degildir.


Ödeme sayfasinda istenen kredi karti bilgileriniz, siteden alisveris yapan misafirlerimizin güvenligini en üst seviyede tutmak amaciyla 3D Secure uygulamasi ile alinmaktadir. Bu sekilde ödemeye yönelik tüm islemlerin tatilfikri.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayariniz arasinda gerçeklesmesi saglanmaktadir. Ancak buna ragmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.


Internetin yapisi geregi bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasina ragmen dolasabilir ve yetkili olmayan kisiler tarafindan alinip kullanilabilir. Bu kullanim ve kullanimdan dogacak zarar Eri Turizm Organizasyon Reklam Hizmetleri Danismanlik Bilisim Limited Sirketi sorumlulugunda degildir.


Toplanan bilgiler genel kullanima açik olmayan güvenli bir ortamda saklanir.


Üçüncü Parti Sitelere Baglantilarina (Linklere) Dair

Eri Turizm Organizasyon Reklam Hizmetleri Danismanlik Bilisim Limited Sirketi , web sitesindeki baglantilar araciligiyla ulasacaginiz üçüncü kisilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkinda bir garanti vermez, bu nedenle kisisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiginiz sitelerin gizlilik yaklasimlarini degerlendirmenizi öneririz.


Iletisim

Gizlilik sözlesmesiyle ilgili sorulariniz için asagidaki iletisim bilgilerini kullanarak bize ulasabilirsiniz.

Tatil Paketinizi Biz Oluşturalım

Tatil paketinizin sonuçlarını e-posta, sms ve çağrı merkezimiz üzerinden haberder olacaksınız.

Adınız Soyadınız

E-posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Şehir seçiniz

Tatile ne zaman gitmek istiyorsunuz?

Kaç kişi tatile çıkmak istiyorsunuz?

Nasıl bir tatil düşünüyorsunuz?

Hangi bölgeye gitmek istiyorsunuz?

Tatil için ayırmış olduğunuz bütçe ne kadar?

Tatilinize özel eklemek istedikleriniz

Sizi Arayalım

Sizi arayalım bildirimi ile kampanyaları e-posta, sms ve çağrı merkezimiz üzerinden haberder olacaksınız.

E-Bülten Kayıt

Size özel tatil firsatlarından haberder olmak için e-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
E-bülten bildirimi ile kampanyaları e-posta, sms ve çağrı merkezimiz üzerinden haberder olacaksınız.

Sayfa Başına Dön
Soru sor
Sayfa Altına Dön