Kullanim

Kullanim Kosullari

Kullanim Kosullari

Siteye erisiminizden veya siteyi kullaniminiz dan önce lütfen bu sözlesmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erismekle veya siteyi kullanmakla, asagida belirtilen sartlar ve hükümlerle bagli olmayi kabul etmektesiniz. Eger bu sartlar ve hükümlerle bagli olmak istemezseniz, siteye erisemeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanima basladiysaniz kullanimi derhal durdurmalisiniz. “www.tatilfikri.com.tr” bu sözlesmede her zaman degisiklik yapabilir ve bu degisiklikler degistirilmis sözlesmenin siteye konulmasiyla derhal yürürlük kazanir. Siz bu degisikliklerden haberdar olmak amaciyla periyodik olarak sözlesmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erisiminiz veya devam eden siteyi kullaniminiz degistirilmis sözlesmeyi kesin olarak kabul ettiginiz anlamina gelecektir.


1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Haklari

www.tatilfikri.com.tr sitesinin tüm haklari Eri Turizm Organizasyon Reklam Hizmetleri Danismanlik Bilisim Limited Sirketi'ne aittir. Bu web sayfalarinda yayimlanan içerikler (örnegin yazilim, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arasi kanunlar ve uluslar arasi sözlesmeler ile korunmaktadir.


Kullanici Website dahilinde bulunan ürünleri, bigileri, her türlü veritabanini, resimleri, metinleri, ikonlari, görsel ve isitsel vesair imgeleri, video klipleri, dosyalari, web sitesi, software-code'larin html kodu ve diger kodlar vs. ile , tasarimlari, kataloglari ve listeleri kismen ya da tamamen çogaltamayacagi, kopyalamayacagi, dagitmayacagi, islemeyecegini, online ya da diger bir yöntem kullanilmak suretiyle göndermeyecegini, gerek bu eylemleri ile gerekse de baska yollarla, tatil fikri ile dogrudan ve/veya dolayli olarak rekabete girmeyecegini kabul ve taahhüt etmektedir.


Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal;


Site'nin tamami ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapilarak ya da bir kismi degistirilerek farkli bir biçimde kullanilamaz.

Site'den alinabilecek her türlü bilgi (yazili ya da görsel) rahatlikla görülebilecek büyüklükte "© 2014, tatilfikri.com.tr, Tüm Haklari Saklidir" ifadesi eklenmeden kullanilamaz.


Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kisi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarilar ve ayraçlar, siteden alinti yapildiginda kaldirilamaz.


2. Kullanim Kosullarinin Degistirilmesi

tatilfikri.com.tr'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksizin bu kullanim kosullarini degistirme, ilavede bulunma veya yenileme hakki saklidir. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmis versiyon bulunmaktadir. Bu web sayfalarinin kullanilmasi ile kullanici, mevcut versiyon ile sinirlandirilmis oldugunu kabul eder.


3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Baglantilara (Linklere) Dair

tatilfikri.com.tr, sitesinde direkt ya da dolayli yoldan diger sitelere baglanti (link) verilebilir. Bu baglantilarin amaci bilgi vermek ya da reklamdir. Kullanici, site üzerindeki linklerin kaynaklari üzerinde tatilfikri.com.tr'in hiçbir kontrolü olmadigi için, tatilfikri.com.tr'in linklerinin gösterdigi web sitelerinin veya kaynaklarin ulasabilirliginden sorumlu olmadigini ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diger materyalden sorumlu olmadigini kabul eder. Kullanici ayrica tatilfikri.com.tr'in böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafindan veya bunlarin kullanimi ile baglantili olarak neden olunan ya da neden olundugu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayiptan dogrudan veya dolayli olarak sorumlu olmadigini kabul eder.


4. Kullanici Bilgileri Hakkinda

www.tatilfikri.com.tr sitesinde; kullanicilarin dolduracaklari talep ve rezervasyon formlarinin yer aldigi bölümler yer almaktadir. Bu bölümlerin doldurulmasi esnasinda kullanicilarin küfür, tehdit, tahrik, rahatsiz edici sözleri ve kanuna aykiri içerikler kullanma ve baskalarinin kanuni ve kisisel haklarina zarar verme haklari yoktur. Ayrica bu formlarin kopyalanarak kullanilmalari veya yeniden üretilmek amaciyla örnek olarak kullanilmalari yasaktir. Kullanicilarinin bu sayfalari kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçli reklam yapma ve benzeri ticari davranislarda bulunma haklari yoktur.


5. Hak ve Sorumluluklar

www.tatilfikri.com.tr sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.tatilfikri.com.tr ve sahibi Eri Turizm Organizasyon Reklam Hizmetleri Danismanlik Bilisim Limited Sirketi site içerigindeki bilgi ve fiyat hatalarindan sorumlu tutulamaz, sayfalarinda her türlü degisiklik ve yeniligi istedigi anda yapabilir. Bu degisikliklerden dolayi dogabilecek hiçbir rezervasyon, satis veya bilgi hatasindan dolayi www.tatilfikri.com.tr sitesi ve sahibi Eri Turizm Organizasyon Reklam Hizmetleri Danismanlik Bilisim Limited Sirketi'ye sorumluluk yüklenemez.


www.tatilfikri.com.tr sitesinin tüm kullanim ve içerik haklari saklidir. Sitenin tüm haklari, sahibi olan firma Eri Turizm Organizasyon Reklam Hizmetleri Danismanlik Bilisim Limited Sirketi'ye aittir. Izinsiz kullanimi kanunlarla yasaklanmistir.

Tatil Paketinizi Biz Oluşturalım

Tatil paketinizin sonuçlarını e-posta, sms ve çağrı merkezimiz üzerinden haberder olacaksınız.

Adınız Soyadınız

E-posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Şehir seçiniz

Tatile ne zaman gitmek istiyorsunuz?

Kaç kişi tatile çıkmak istiyorsunuz?

Nasıl bir tatil düşünüyorsunuz?

Hangi bölgeye gitmek istiyorsunuz?

Tatil için ayırmış olduğunuz bütçe ne kadar?

Tatilinize özel eklemek istedikleriniz

Sizi Arayalım

Sizi arayalım bildirimi ile kampanyaları e-posta, sms ve çağrı merkezimiz üzerinden haberder olacaksınız.

E-Bülten Kayıt

Size özel tatil firsatlarından haberder olmak için e-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
E-bülten bildirimi ile kampanyaları e-posta, sms ve çağrı merkezimiz üzerinden haberder olacaksınız.

Sayfa Başına Dön
Soru sor
Sayfa Altına Dön